Menu
Your Cart

Minelab

CTX 3030
New Hot
Brand: Minelab Model: MINELAB
Tam renkli LCD ve gelişmiş Hedef İzi ayrımcılığı ile, tüm zemin koşullarında önemsiz çöp alanları arasında bile daha fazla hazine bulabilirsiniz.Yerleşik hoparlör ve kulaklık seçeneklerinin çok yönlülüğü ile kablosuz ses özgürlüğünün tadını çıkarın.Minelab’ın özel entegre GPS’iyle, en sevdiğiniz yer..
₺15,243.90
E-TRAC
New 2-3 Days
Brand: Minelab Model: MINELAB
Genel ÖzelliklerE-TRAC, Minelab’ın Tam Bant Spektrum (FBS) teknolojisi ve Smartfind TM ayrımcılığını içeren gelişmiş bir dedektördür . Şık, sağlam tasarım, yenilikçi kontrol paneli, sezgisel menüler, net LCD ekran, sağlam hafif bobin ve kapsamlı hedefleme seçenekleri, E-TRAC..
₺11,360.34
EQUINOX 600
New Hot
Brand: Minelab Model: MINELAB
Yenilikçi YENİ çoklu frekans teknolojisiyle, EQUINOX Serisi ciddi tutkunları için çok amaçlı tespitleri yeniden tanımlar. Tüm hedef türleri ve zemin koşulları için eşit olarak uyarlanabilir, sadece tespit konumunuzu ayarlayın ve gidin!  Özellikler:Eşzamanlı Çok FrekansMaksimum perform..
₺7,259.00
Brand: Minelab Model: MINELAB
Minelab, yeni EQUINOX Serisi Metal Dedektörlerimizin bekleyen sürümünü duyurmaktan memnuniyet duyar. EQUINOX Serisi, tüm tek frekanslı VLF dedektörlerini obsolenize eden çok yönlü çok amaçlı dedektördür. Tüm hedef türleri ve zemin koşulları içineşit derecede uyarlanabilir define arama yerinizi seçin..
₺9,654.47
Brand: Minelab Model: MİNELAB
Dünyanın En İyi Su Dedektörü!Minelab’ın benzersiz Geniş Bant Spektrumu (BBS) teknolojisi, üstün toprak reddetme teknolojisi ile birleştiğinde Excalibur II’yi ideal bir su altı makinesi haline getirir. Minelab Excalibur II’nin tasarımı, onu suyun içinde ya da dışında verimli bir şekilde kullanmanızı ..
₺12,049.94
GO FIND 11
New Hot
Brand: Minelab Model: MİNELAB
Ana Özellikler:Ekonomik Aile Eğlencesi  – Herkesin kullanması gerçekten kolay olan ciddi bir yüksek teknoloji giriş seviyesi dedektörü !Kompakt & Montaj Yok y – Açın, açın ve GO! Karışıklık yok Nakliye ve saklama için düz katlanır.Ultra Hafif &nb..
₺1,379.21
GO FİND 22
New 2-3 Days
Brand: Minelab Model: MINELAB
GO-22GO-FIND 22 hakkında hiçbir şey zor ve her şey yenilikçi ve akıllı.Kompakt ve Hayır MontajıTaşınabilir ve taşıması kolay. Aç ve git. Hızlı bir şekilde paketlenir.Ultra HafifSadece 2,2 lbs (1,00 kg), mevcut en hafif yüksek performanslı dedektördür *.Önceden Ayarlanmış ModlarBulduğun şey..
₺1,517.13
Brand: Minelab Model: MINELAB
GO-44Daha derine inin ve diğer insanların GO-FIND 44 ile özledikleri hazineyi bulun.Üstün performansMAX’a performans için gelişmiş teknoloji ve yenilikçi özellikler.Kompakt ve Hayır MontajıBu kolay. Toplanabilecek hiçbir şey yok ve kaybolabilecek gevşek parçalar yok.Ultra HafifSadece 2.3 lbs (1..
₺2,141.41
Brand: Minelab Model: MINELAB
GO-66GO-FIND 66’nın gücünü, performansını ve nihai teknolojisine adım atın. Vahşi olun, bir profesyonel gibi macerayı bulun.Üstün performansMAX’a performans için gelişmiş teknoloji ve yenilikçi özellikler.Kompakt ve Hayır MontajıBu kolay. Toplanabilecek hiçbir şey yok ve kaybolabilecek gevşek p..
₺2,685.83
Gold Monster 1000
New Hot
Brand: Minelab Model: MİNELAB
Bir saat içinde ilk nuggetımı buldum”“Bir saat içinde ilk nuggetımı buldum, tuhaf bir şekilde daha önceki gezilerden algılayıcının kazınmasına yetti. Her şeyden önce birçok altın parçasını buldum, en derin 3 inç değişken sıcak yeryüzünde “Dedi.    Jonathan Porter – Profesyonel Altın P..
₺7,912.31
GPX 5000 GPX 5000
New 2-3 Days
Brand: Minelab Model: MINELAB
Daha fazla özellik ve işlevler, GPX 5000’i dünyanın en iyi ikinci alt dedektörü haline getirir!GPX 5000, altın algılama teknolojisinde yüksek bir kriter belirler. Yüksek performanslı GPX 5000, Minelab’ın özel teknolojileri, Çok Zamanlı Algılama (MPS), Çift Voltaj Teknolojisi (DVT) ve Akıllı Elektron..
₺29,979.67
Brand: Minelab Model: MINELAB
Minelab GPZ 7000Nisan 13, 2017by MinelabTurkiyeAltın Dedektör , Altın DedektörleriNo CommentÖzellikler:Aşırı Altın DerinliğiNe kadar derine gidebilirsin? GPX serisinden% 40 daha fazla * daha derin. Devrim yaratan yeni ZVT teknolojisi sayesinde eski altın alanlar yine yeni. Minelab siz..
₺68,234.60
Showing 1 to 12 of 22 (2 Pages)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.