Menu
Your Cart

Teknetiks

Brand: Teknetiks Model: TEKNETICS
3 tuşlu kolay kullanım ile çalıştır – Başlat – Kullan.Ayarlanabilir Ses Sistemi olan FE Tone özelliğiAyarlanabilir değersiz metal (demir) ayırım tonuDeğersiz metal ayırım moduDeğişken sesi kesme noktasıIşık hızında yer tespitiMükemmel hedef ayırımı, yoğun mineralli topraklarda üstün başarıDerinlik g..
₺2,065.06
Brand: Teknetiks Model: TEKNETICS
Küçük altın ve gümüş hedeflere karşı mükemmel derinlik ve hassasiyetZemin balans ayarıV-BreakTM: Sektörün ilk değişken Breakpoint ton ayırım sistemiBilgisayarlı Zemin kavrama TM & Manuel zemin balansV.C.O. Tüm Metal & Ses Ayrım ModuTreshold &Gain üzerinde bağımsız kontrolSürekli zemin du..
₺2,999.00
Brand: Teknetiks Model: TEKNETICS
TEKNETICS G2+ LTD CAMO G2+; FeTone™ Ayarlanabilir Demir Sesi, Geliştirilmiş V-Break® Ses Ayırışım Sistemi, Ayarlanabilir derecelendirme modu, Ayarlanabilir arka ışık özellikleri ile G2’nin daha gelişmiş hali olup sınırlı sayıda 2 camo versiyonu mevcuttur: Yeşil ve bayanlar için pembe kamuflaj renkle..
₺7,997.13
Brand: Teknetiks Model: TEKNETICS
GENEL ÜRÜN TANITIMI TEKNETICS PATRIOT 11" DD Başlıklı Metal Dedektör• 30 cm derinliğe kadar tek para, sikke tespiti yapabilir.• 13 kHz Frekansta çalışır – tek para, sikke veya altın tespitinde çok başarılıdır• Elektriksel parazit önleyici frekans değiştirme özelliği vardır• Toprak altındaki hed..
₺3,165.36
Showing 1 to 5 of 5 (1 Pages)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.