Menu
Your Cart

Golden Mask

Golden Mask 1+
New Free 2-3 Days
Brand: Golden Mask Model: Golden Mask 1+
1+ DT (Çift Ton)metal dedektörü, 18kHz'lik yüksek frekansta çalışan sabit bir zemin dengeleme makinesidir. Dedektör, çift tonlu ses (DT) eklenmiş orijinal Altın Maske 1+ 'nin yeniden tasarlanmış özel bir versiyonudur - demirli metaller düşük frekanslı bir sesle gösterilirken, demir içermeyen ne..
₺0.00
Golden Mask 4ProW
New Free
Brand: Golden Mask Model: Golden Mask 4ProW
Golden Mask 4ProW Teknik ÖzellikleriMarka:Altın MaskeModel:4ProWTeknoloji:VLFSıklık:18 kHzZemin Dengesi:manuel ve otomatikArama modu:hareket, iki tonlu, ayrımcı tek tonKontroller:hassasiyet, frekans, ayrımcılık, eşik, zemin dengesi, kablosuz modül açık / kapalıBobin Tipi:Çift DAğırlık (piller d..
₺0.00
Golden Mask 5+ SE LITE
New Free 2-3 Days
Brand: Golden Mask Model: Golden Mask 5+ SE LITE
Golden Mask 5+ SE LITE (PowerBox), orijinal Golden Mask 5+ SE ile tamamen aynı donanım ve yazılıma sahiptir. Tek fark, kablosuz vericinin olmaması ve fiyatı daha da iyileştirmek için pil ve akıllı şarj cihazı olmadan teslim ediliyor. Kendi şarj edilebilir pillerinizi ve şarj cihazınız..
₺0.00
Golden Mask 6 LITE
New Free
Brand: Golden Mask Model: Golden Mask 6 LITE
Golden Mask 6 LITE Teknik ÖzellikleriMarka:Altın MaskeModel:6 LITETeknoloji:VLFSıklık:5, 15 ve 30 kHzZemin Dengesi:manuel ve otomatikArama modu:hareket, tek tonlu tümü metal, iki tonluKontroller:ön ayarlı özel menü sistemiBobin Tipi:GM çoklu frekansAğırlık (piller dahil):13x11 inç Fighter S ara..
₺0.00
Golden Mask One 15 khz
New Free 2-3 Days
Brand: Golden Mask Model: Golden Mask One 15 khz
..
₺0.00
Golden Mask One 8 Khz
New Free 2-3 Days
Brand: Golden Mask Model: Golden Mask One 8 Khz
..
₺0.00
Showing 1 to 6 of 6 (1 Pages)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.