Menu
Your Cart

Garrett

Brand: Garrett Model: GARRETT
Tek para Derinlik Göstergesi  hedefin derinliğini belirler. Düşük Pil Göstergesi: pil zayıfladığında gösterge açık kalır Kulaklık Jakı: 1/4" ebatındaDeğiştirilebilir ACE serisi arama başlıkları: mevcutturGeniş LCD Ekran hedefin kimlik bilgisini kolay okuma Tuş..
₺2,183.00
Brand: Garrett Model: GARRETT
ACE™ 200i Metal Dedektör             Pakete dahil olan parçalar:16.5 x 23cm (6.5" x 9") PROformance™ suya girebilen arama başlığı (resimde gösterildiği gibi)ACE 200i ‘nin kalitesi ve performansıyla hemen hazine bulmaya başlayabileceksiniz.Herkes için kolay kullanım..
₺2,442.00
Brand: Garrett Model: GARRETT
Elektronik Noktasal Hedef Tespiti: Metal hedefin yerini tam tespit ve tespit edilen hedefi çabuk tanımlamak içinMetal Ayrışımı açma/kapama: ayrışım seçeneklerini ayarlamak için 5 Arama Modu: Önceden ayarlanmış ayrışım seçeneklerinden birini seçin ya da kendi ayrışım seçeneğinizi ..
₺3,011.80
Brand: Garrett Model: GARRETT
 Pakete dahil olan parçalar: Garrett ACE 250 Dedektörü 6.5" x 9" PROformance™ Arama başlığı ile birlikte  İLAVE 5 HARİKA AKSESUAR:9" x 12" (23-30cm) PROformance™ Arama başlığı  ACE  Kamuflaj kapak  Garrett Hazine Sesi ™ Kulaklığı  Garrett Ç..
₺4,232.80
Brand: Garrett Model: GARRETT
ÜCRETSİZ 3 Aksesuar dahildir:*Ses kontrolü Garrett berrak ses kolay duyan kulaklıkACE kamuflaj kapak 7" x 10" arama başlığı kapağı Garrett ACE 300i ‘ye büyük özellikler ekledi—istenilen metal hefefin dijital kimlik bilgisi, daha iyi tespit olanağı, yeni ses sitemi ve her bütçeye uygun fiya..
₺3,618.60
Brand: Garrett Model: GARRETT
YENİ demir sesi: Kullanıcının ayırt edilebilen demir hedefleri duymasına ve orta seviyedeki sinyal seviyesini değiştirmesine izin verir.YENİ Dijital hedef kimliği: 0-99 arasıdır ve hedefin cinsini verir. YENİ yüksek frekans (10 kHz) düşük ve orta derecedeki iletken hedefler için ..
₺4,839.60
Brand: Garrett Model: GARRETT
Temel Özellikleri TÜM -METAL MODU : Doğru bir Tüm-Metal modu en küçük kıymetli metaller için yüksek hassasiyet ile en derin tespit olanağı sağlar. TOPRAK ALTINDAKİ HEDEFİN GRAFİKSEL ANALİZİ: Sürekli olarak toprak altındaki hedefin iletkenliğini ve dedektörün metal ayırma durumunu..
₺4,150.00
Brand: Garrett Model: GARRETT
AT MAXOtomatik toprak ayarı, ekran aydınlatması, Z link uyumlu, 3 mt suya girebilen komple su geçirmez ve çok daha derin!Maksimum özellik, maksimum performans• Z-Lynk™ Kablosuz Teknoloji özelliğine sahiptirKabloyu unutun! Entegre devre seslerini kablosuz kulaklığınıza iletir. Bluetooth’dan altı..
₺10,256.40
Brand: Garrett Model: GARRETT
Garrett’in yeni ve özel teknolojisi ile üretilmiş bu çok yönlü define dedektörü tek para, tarihi kalıntı, gömüler, define ve hatta altın külçelerin tespitinde ideal sonuç verir. Gelişmiş sesli uyarı sistemi ile birlikte Standart ya da profesyonel arama seçeneklerinden istediğinizi kullanabilirsiniz&..
₺7,858.80
Brand: Garrett Model: GARRETT
PI Sistemli (Pulse Induction Sys. )Pulse indüksiyon özelliği, dayanıklı yapısı, kolay kullanımlı menüsü, mineralli topraklarda kusursuz balans ve demir reddetme programı ile artık derinlerdeki altın parçalarını bulmak artık çok daha kolay. Stabildir, parazit yapmaz. 3 metre suya girebilir. AYAR..
₺12,980.00
Brand: Garrett Model: GARRETT
EuroACE Metal Dedektörü Güçlü, büyük 28 x 22cm PROformance Double-D arama başlığı Gelişmiş Demir Çözünürlüğü™ demir ayrışım seviyelerini daha fazla kontrol imkanı sağlar; bitişiğindeki istenmeyen demir hedeflerden kıymetli metalleri ayırmada yardımcı olur. Geliştirilmiş Ses*..
₺4,232.80
Brand: Garrett Model: GARRETT
Pro-Pointer AT ‘in Benzersiz özellikleri:Turuncu rengiyle su altında görünebilir ve suda 10 feet (3m) derine inebilir. Külçe ve diğer küçük kıymetli metallerin daha iyi tespiti için Maksimum Hassasiyet sağlar. Üç Hassasiyet seviyesinden birini seçebilirsiniz. Hızlı Ayar: Hızlıca düğmeye ba..
₺1,827.80
Showing 1 to 12 of 14 (2 Pages)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.