Menu
Your Cart

Fisher

Brand: Fisher Model: FISHER
F75 11" DD BaşlıkŞarj edilebilir batarya ve şarj aletiYeşil kamuflaj renkli sırt çantasıKamuflaj renkli Bel Çantası Kamuflaj renkli Şapka 2 Yıl Garantilidir. ..
₺7,844.00
Brand: Fisher Model: FISHER
Fisher F11 Metal DedektörüSuya dayanıklı Tespit başlığı ile birlikte teslim edilir. Ürün TanımıFisher F11 Metal Dedektörü Fisher firmasının en son F Serisinin ilk dedektörüdür. F11 çok düşük fiyatlı olup her keseye uygundur. Bu özellik dolu dedektör kolay kullanım bakımından ileri seviyede..
₺1,346.80
Brand: Fisher Model: FISHER
Fisher F4 Görsel & İşitsel Hedef Tanımlama Metal Detektörü Harika Çok Amaçlı DetektörYüksek, Derin Arama Ses Ayarı ile Manüel Zemin DengesiKategoriye Göre Görsel Hedef Tanımlama0-99 Sayısal Okuma11 Bölümlü Dijital Hedef Tanımlama4 Ton Sesli TanımlamaTek Dokunuşla İşaretlemeTek Dokunuşla Tam..
₺2,619.60
Brand: Fisher Model: FISHER
Analog ve Dijital Teknolojinin En İyi Yönlerini Birleştiren Fisher F5 Görsel & İşitsel Hedef Tanımlamalı Metal Dedektörü. Yüksek Çözünürlüklü Manüel Zemin DengesiKategoriye Göre Görsel Hedef Tanımlama0-99 Sayısal OkumaFrekans DeğişimiHedef Tanımlama Güvenirlik Çubuğu GrafiğiTek Dokunuşla İş..
₺3,270.80
Brand: Fisher Model: FISHER
Fisher F70 Gelişmiş Görsel & İşitsel Hedef Tanımlı Metal DedektörüF70 Bir Çok Harika Özelliğe Sahiptir. Sikke Bulma, Kalıntı Arama, Altın Arama & Daha Fazlası İçin Kullanılabilir. Güçlü PerformansSadece Metal Otomatik Ayar Modu0-99 Sayısal Hedef Tanımlama Gösterimli Büyük LCD EkranFrekans De..
₺4,010.80
Brand: Fisher Model: FISHER
Gold Bug DP CC, 5” ve 10” başlıklı geniş LCD ekrana sahip otomatik ve manuel toprak balans özelliği sayesinde zor toprak koşullarında altın ve tek para tespitinde ideal bir dedektördür5” ve 10” Başlıkla Birlikte !Üstün Altın Tespit ve Hazine Avı PerformansıKüçük Altın Külçelere Karşı İnanılmaz Hassa..
₺3,505.00
Showing 1 to 6 of 6 (1 Pages)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.