Menu
Your Cart

Minelab

EQUINOX 600
New Hot
Brand: Minelab Model: MINELAB
Yenilikçi YENİ çoklu frekans teknolojisiyle, EQUINOX Serisi ciddi tutkunları için çok amaçlı tespitleri yeniden tanımlar. Tüm hedef türleri ve zemin koşulları için eşit olarak uyarlanabilir, sadece tespit konumunuzu ayarlayın ve gidin!  Özellikler:Eşzamanlı Çok FrekansMaksimum perform..
₺8,451.60
EQUINOX 800
New 2-3 Days
Brand: Minelab Model: MINELAB
Minelab, yeni EQUINOX Serisi Metal Dedektörlerimizin bekleyen sürümünü duyurmaktan memnuniyet duyar. EQUINOX Serisi, tüm tek frekanslı VLF dedektörlerini obsolenize eden çok yönlü çok amaçlı dedektördür. Tüm hedef türleri ve zemin koşulları içineşit derecede uyarlanabilir define arama yerinizi seçin..
₺11,162.49
Brand: Minelab Model: MINELAB
GO-22GO-FIND 22 hakkında hiçbir şey zor ve her şey yenilikçi ve akıllı.Kompakt ve Hayır MontajıTaşınabilir ve taşıması kolay. Aç ve git. Hızlı bir şekilde paketlenir.Ultra HafifSadece 2,2 lbs (1,00 kg), mevcut en hafif yüksek performanslı dedektördür *.Önceden Ayarlanmış ModlarBulduğun şey..
₺1,754.11
Brand: Minelab Model: MINELAB
GO-44Daha derine inin ve diğer insanların GO-FIND 44 ile özledikleri hazineyi bulun.Üstün performansMAX’a performans için gelişmiş teknoloji ve yenilikçi özellikler.Kompakt ve Hayır MontajıBu kolay. Toplanabilecek hiçbir şey yok ve kaybolabilecek gevşek parçalar yok.Ultra HafifSadece 2.3 lbs (1..
₺2,471.70
GO FİND 66
New 2-3 Days
Brand: Minelab Model: MINELAB
GO-66GO-FIND 66’nın gücünü, performansını ve nihai teknolojisine adım atın. Vahşi olun, bir profesyonel gibi macerayı bulun.Üstün performansMAX’a performans için gelişmiş teknoloji ve yenilikçi özellikler.Kompakt ve Hayır MontajıBu kolay. Toplanabilecek hiçbir şey yok ve kaybolabilecek gevşek p..
₺3,109.55
Brand: Minelab Model: MINELAB
GPX 5000 MPS, DVT ve SETA teknolojileri sayesinde erişilmesi ve bulunmasi en güç işlenmemiş küçük altin parçalarını bile bulabilirsiniz.Yeni Zamanlama Fonksiyonları GPX 5000 define dedektörünü çok yönlü ve becerikli hale getirmiştir. 8 zamanlama fonksiyonunun tek bir dedektörde toplanmış o..
₺34,683.46
MİNELAB CTX 3030
New Hot
Brand: Minelab Model: MINELAB
Tam renkli LCD ve gelişmiş Hedef İzi ayrımcılığı ile, tüm zemin koşullarında önemsiz çöp alanları arasında bile daha fazla hazine bulabilirsiniz.Yerleşik hoparlör ve kulaklık seçeneklerinin çok yönlülüğü ile kablosuz ses özgürlüğünün tadını çıkarın.Minelab’ın özel entegre GPS’iyle, en sevdiğiniz yer..
₺17,541.06
MİNELAB E-TRAC
New 2-3 Days
Brand: Minelab Model: MINELAB
Minelab’ın teknolojik açıdan en gelişmiş detektörü endüstriye yeni bir standart getiriyor!MINELAB’IN YENİ BİLGİSAYARA BAĞLANABİLEN DEDEKTÖRÜ…Benzersiz Tam Bant Spektrum (FBS) içeren E-Trac, teknolojik açıdan en gelişmiş Minelab detektörüdür. Zarif, dayanıklı tasarım, yenilikçi kontrol paneli, s..
₺13,155.80
Brand: Minelab Model: MINELAB
MİNELAB GPZ 7000; PROFESYONEL DEFİNE AVCILARI İÇİN TASARLANMIŞ, EN SON TEKNOLOJİ İLE ÜRETİLMİŞ YENİ JENERASYON DEFİNE  DEDEKTÖRÜAltın keşfinin Geleceği !GPZ 7000 altın üretmiyor ama bazen yapabilecek gibi görünüyor! “Daha önceden parazit ve arazi şartlarından sebep üzerinde ..
₺78,934.78
PRO FIND 15
New 2-3 Days
Brand: Minelab Model: MİNELAB
Bir PRO-FIND Serisi Pinpointer, tespit alet kitinizin önemli bir parçasıdır. Mükemmel performans, mükemmel değer!PRO-FIND Serisi iğne uçları, metal detektör bobininin sığmayacağı küçük bir delik veya yarık içindeki hedefleri doğru bir şekilde bulmanıza yardımcı olur. Bu, daha küçük delikle..
₺1,195.98
PRO FIND 35
New 2-3 Days
Brand: Minelab Model: MİNELAB
Bir PRO-FIND Serisi Pinpointer, tespit alet kitinizin önemli bir parçasıdır. PRO-FIND Serisi iğne uçları, metal detektör bobininin sığmayacağı küçük bir delik veya yarık içindeki hedefleri doğru bir şekilde bulmanıza yardımcı olur. Bu, daha küçük delikler, daha az çevresel bozulma ve daha ..
₺1,674.37
SDC 2300
New 2-3 Days
Brand: Minelab Model: MINELAB
Bu kompakt su geçirmez dedektör kolay kullanımlı kontrollerle birlikte gelir ve montajsızdır. Daha çok altın yaması ve daha fazla altın nuggetı bulun!SDC 2300, Minelab profesyonel test uzmanları tarafından gerçek altın alanlarda (ağır mineralize) saha testleri yapıldı ve kanıtlanmış sonuçlar sağladı..
₺35,082.12
Showing 1 to 12 of 19 (2 Pages)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.