Menu
Your Cart

Pointer

Brand: Garrett Model: GARRETT
Pro-Pointer AT ‘in Benzersiz özellikleri:Turuncu rengiyle su altında görünebilir ve suda 10 feet (3m) derine inebilir. Külçe ve diğer küçük kıymetli metallerin daha iyi tespiti için Maksimum Hassasiyet sağlar. Üç Hassasiyet seviyesinden birini seçebilirsiniz. Hızlı Ayar: Hızlıca düğmeye ba..
₺1,792.97
Brand: Xp Model: XP
MI-6 PINPOINTER (NOKTASAL TESPİT CİHAZI)MI-6 olarak bilinen yeni  XP Pinpointer aşağıdaki yeni özelliklere sahip olacaktır:– Şarj edilebilir Lityum Polimer pil – 6 metre (20 feet) derinliğe kadar suya dayanıklı–  DEUS'a Bluetooth ile bağlanmak aşağıdaki avantajları ön plana çıkarır (p..
₺1,305.36
Brand: Nokta - Makro Model: NOKTA-MAKRO
Su Geçirmez (IP67)IP67 standartlarına uygun şekilde tasarlanmış olan Nokta Pointer’ı toprakta olduğu gibi su altında da rahatlıkla kullanabilirsiniz.360 Derece AlgılamaKazılan çukur içinde metallerin yerini kolayca tespit etmenizi sağlar. Ayrıca yatay şekilde tutulduğunda daha geniş bir alanı hızlı ..
₺790.00
PRO FIND 15
New 2-3 Days
Brand: Minelab Model: MİNELAB
Bir PRO-FIND Serisi Pinpointer, tespit alet kitinizin önemli bir parçasıdır. Mükemmel performans, mükemmel değer!PRO-FIND Serisi iğne uçları, metal detektör bobininin sığmayacağı küçük bir delik veya yarık içindeki hedefleri doğru bir şekilde bulmanıza yardımcı olur. Bu, daha küçük delikle..
₺871.08
PRO FIND 35
New 2-3 Days
Brand: Minelab Model: MİNELAB
Bir PRO-FIND Serisi Pinpointer, tespit alet kitinizin önemli bir parçasıdır. PRO-FIND Serisi iğne uçları, metal detektör bobininin sığmayacağı küçük bir delik veya yarık içindeki hedefleri doğru bir şekilde bulmanıza yardımcı olur. Bu, daha küçük delikler, daha az çevresel bozulma ve daha ..
₺1,306.62
Brand: Nokta - Makro Model: NOKTA-MAKRO
SCUBA DEDEKTÖRÜNE DÖNÜŞEBİLEN, KABLOSUZ KULAKLIK MODÜLLÜ, SEKTÖRÜN EN YENİLİKÇİ PINPOINTER’I!İster profesyonel bir dalgıç, ister tatilci, ister sadece karada veya su altında arama yapmayı seven bir dedektör kullanıcısı olun, PulseDive Pointer metal arama deneyiminizi zenginleştirecek benze..
₺950.00
Brand: Nokta - Makro Model: NOKTA-MAKRO
DEDEKTÖRLERİNİZ ARASINA EKLEYEBİLECEĞİNİZ EN BENZERSİZ ÜRÜN!PULSEDIVE İLE İKİSİNİ BİR ARADA ALMAK VARKEN, NEDEN SCUBA DEDEKTÖRÜNE VE POINTER’A AYRI AYRI PARA ÖDEYESİNİZ?İster profesyonel bir dalgıç, ister tatilci, isterseniz de sadece karada veya su altında arama yapmayı seven bir dedektör kullanıcı..
₺1,510.00
Showing 1 to 7 of 7 (1 Pages)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.