Menu
Your Cart

Hakkımızda

HAKKIMIZDA
Lidya Dedektör İmalatı Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2007 yılından beri faaliyet göstermektedir. Genel müdürlükofisi Merkez Mahallesi Merkez Cami Sokak no: 29 Daire: 44 bulunan Depar Dedektör’ün İstanbul’da bulunan lokasyonunda ürünlerini sergilediği geniş showroomları ve genel müdürlük ofisinde dedektör test alanı bulunmakta, Türkiye’nin her noktasına Anadolu’daki yaygın bayi ağı ile rahatlıkla ulaşabilmektedir. Lidya Dedektör alanında Türkiye’nin en büyük metal dedektör distribütör firmasıdır. 

Ürün yelpazesi define ve altın dedektörlerinden bilgisayarlı toprak altı görüntüleme ve alan tarama cihazlarına, üst arama dedektörlerinden kapı tipi metal dedektörlere, su kaçağı tespitcihazlarından kablo ve boru tespit cihazlarına, vana ve menhol kapağı tespit cihazlarından Avrupa Birliği ve HACCP standartlarına uygun gıda, geri dönüşüm ve plastik endüstrisine yönelik metal dedektörlere ve tekstil endüstrisinde kullanılan iğne dedektörlerine kadar çeşitlilik göstermektedir. 

SATIŞ SONRASI HİZMETLERİMİ

Ana hedefi sağlam, orijinal, kaliteli ve güvenilir ürün temini olan, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Lidya Dedektör, uzman kadrosu ile satışını yapmakta olduğu tüm ürünlerde verdiği satış sonrası teknik servis hizmetleri ile rakiplerinden ayrılır.
Teknik Servisimiz her yıl Türk Standartları Enstitüsü tarafından denetlenmektedir. Lidya Teknik Servisi TSE (Türk Standartları Enstitüsü)-HYB (Hizmet Yeterlilik Belgesi'ne) sahiptir. Türk Ticaret Kanunu gereği tüm ürünlerimiz en az 2 yıl garantili olup, kullanıcı hatası olmadığı sürece ürünün fatura tarihinden itibaren 2 yıl boyunca ücretsiz tamir ve parça değişimi yapılmaktadır. Firmamız satışını yaptığı her bir ürün için 10 yıl boyunca yedek parça temini ile de yükümlüdür. 

Lidya Dedektör ISO 9001:2015 kalite belgesi standartları çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.